Yoga Kursları Başlıyor

Yoga kursları eğitmen Ayşen Demirağ önderliğinde 5 Ekim 2016 Çarşamba günü Gönyeli Sosyal Aktivite Merkezi’nde başlayacak.

Gönyeli Belediyesi’nin insan odaklı yatırımlarının bir parçası olan Gönyeli Sosyal Aktivite Merkezi, geçen yıl başlattığı Yoga Kursları’nı bu yıl da devam ettiriyor.

Verilen hizmetin her zaman daha kalitelisini halkına ulaştırmayı kendisine ilke edinmiş olan Gönyeli Belediyesi, vatandaşların beden ve ruh sağlığını düşünerek, kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla Yoga Kursları düzenliyor.

Yoga Eğitmeni Ayşen Demirağ önderliğinde 5 Ekim 2016 Çarşamba günü Gönyeli Sosyal Aktivite Merkezi’nde başlayacak Yoga Kursları vatandaşların bedensel ve spritüel olarak rahatlamalarını hedefliyor.

Gönyeli Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre “yoga yardımıyla, düşünceleriniz özgürleşecek, olumsuz düşüncelerden arınacak, içsel yaşamınızın farkına varıp,  onunla iletişim kurabileceksiniz” denildi.  Yoga kursuna kayıtların devam ettiği ifade edilen açıklamada kurslar her hafta Çarşamba 17.30-19.00 arasında gerçekleştirileceği belirtildi.

Gönyeli SAM’a kayıt ve detaylı bilgi için 05338253255 nolu telefondan ulaşılabiliyor.