Tüketiciler Derneği’nden Benli’ye “Yılın Belediye Başkanı Ödülü”

Tüketiciler Derneği, Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli’yi “Tüketici Hakları Konferans ve Ödül Etkinlikleri” kapsamında “Yılın Belediye Başkanı Ödülü”ne layık gördü.

Tüketiciler Derneği bugün (02 Aralık 2021) sabah saat 10.00’da Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Benli’ye bir ziyaret düzenleyerek derneğin 1 Kasım günü gerçekleştirdiği “Tüketici Hakları Konferans ve Ödül Etkinlikleri” kapsamında tevcih edilmesi uygun görülmüş olan “Yılın Belediye Başkanı Ödülü”nü takdim etti.

Ziyarete Başkan Hasan Yılmaz Işık, Başkan yardımcısı Fehmi Oktay ve Genel Sekreter Ahmet Yıldırım katıldı.

Işık tarafından yapılan açıklamada “Yeni Kent” ile gelişmekte olan Gönyeli’nin çağdaş kentleşmenin temel unsurları olan sağlıklı ve kaliteli içme suları besin ve besin üretim sektörü denetimi, kanalizasyon kanalları, iletişim, enerji, taşımacılık, ulaşım alt yapılarına kadar insan sağlık hizmetleri, yeşil park alanları ve çevre temizlik ve düzenlenmesi ile sosyal proje yatırımlarına kadar vermekte olduğu başarılı hizmetlerinden dolayı bu ödülü kendilerine verdiklerini söyledi. Dernek bu arada Benli’yi Covid 19 salgınına karşı zorunlu olan kuralların uygulanmasında da Gönyeli Belediyesi’nin gösterdiği başarıdan dolayı tebrik etti.