Su Başarısını Takdir Ettiler

Şehit Aileleri ve Malül Gaziler Derneği, Tüketiciler Derneği ve Atatürkçü Yaşam Derneği yöneticileri.. 

Son dönemlerin en çok konuşulan icraatları arasında yer alan “Gönyeli’ye içilebilir su” projesini başarı ile gerçekleştiren ve çeşmelerden içilebilir su akmasını sağlayan icraatları takdir eden örgüt yöneticileri, “Gönyeli Belediyesinin yapmış olduğu çalışmalar doğrultusunda Gönyeli Halkına sağlamış olduğı içilebilir su projesinin tamamlanmasını tebrik ve takdir ettiklerini” belirtti, belediyenin gelecek dönemlerdeki yapacağı çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Atatürkçü Yaşam Derneği  Başkanları Ahmet İşcan, “Yapılan su proje çalışmalarının tamamlanması ile gerçekleştirilen başarıyı takdir etmek ve tebrik etmek için buradayız. Ekonomik sıkıntıların yaşandığı günlerde böyle büyük projelere imza atarak hayata geçirmek büyük başarıdır. Ülkemizde kendi değerlerimize sahip çıkmalıyız” diyerek Benli ve ekibini tebrik etti.

Benli: Motivasyonumuz artarak devam ediyor

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Benli, tüm Gönyeli halkına büyük moral olan olayın, ülkede de ciddi etkiler yarattığını görmekten mutlu olduğunu söyledi.

“İçilebilir su” projesinin yaşam bulması ile birlikte, Gönyeli’ye olan ilginin de arttığını ifade eden Benli, “Bunu görmek de bizlere ayrı bir motivasyon sağlıyor” dedi.

Benli, ziyaretine gelen üç örgütün yetkililerine de teşekkür ederek, “Biz aslında, tüm gelişmiş ülkelerin yapması gerekeni Gönyeli’de yaptık. Önce alt yapımızı tamamladık, ardından da halkımızın hak ettiği hizmeti sunduk. Bu tür hizmetlerimiz artarak devam edecek” dedi.