Perspektif Resim Atölyesi Kursları Devam Ediyor

Gönyeli Belediyesi’nin insan odaklı yatırımlarının bir parçası olan Gönyeli Sosyal Aktivite Merkezi,Yetişkinlere yönelik resim kurslarını yaz boyunca devam ettiriyor.

Verilen hizmetin her zaman daha kalitelisini halkına ulaştırmayı kendisine ilke edinmiş olan Gönyeli Belediyesi, vatandaşların kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla Resim Kursları düzenliyor.

 

Resim Kursu Eğitmeni Kezban Tanlı önderliğinde Gönyeli Sosyal Aktivite Merkezi’nde devam eden kurslar, salı günleri 15.00-17.00 & Çarşamba günleri 09.30-12.00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Gönyeli Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre “Hayata karşı bakış açınızı değiştirmek mi istiyorsunuz? O zaman sizin için düzenlediğimiz Resim kursuna katılmayı deneyin. Olayları, durumları, nesneleri ve duyguları başka bir perspektiften yorumlaya bilme imkanı sunacak olan bu atölyede renk ve boya türlerini tanıyacak, grafik, desen ve tonlama çalışmaları yanında renklerle kompozisyon yapmayı öğreneceksiniz” denildi.  Resim kursuna kayıtların devam ettiği ifade edilen açıklamada Gönyeli SAM’a kayıt ve detaylı bilgi için 05338253255 nolu telefondan ulaşılabiliyor.

 

 

Gönyeli Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi