“500 Bisiklet” kampanyasına halktan yoğun ilgi

Gönyeli Belediyesi’nin ‘500 Bisiklet Kampanyası’ Gönyeli halkından yoğun ilgi görüyor.. 

Gönyeli Belediyesi, kentte bisiklet kültürünü geliştirmek ve sağlıklı yaşam alışkanlığını ileriye taşımak için hazırlanan kampanya ile Gönyeli halkına çok uygun fiyatlarla bisiklet satışı gerçekleştiriyor. Kampanya halktan gereken desteği bulurken, Gönyeli Belediyesi tarafından kente kazandırılmak amacıyla getirtilen 500 bisikletin neredeyse tamamı tükenmek üzere. 

Gönyeli Belediyesi Hizmet Binası’nda satışına devam edilen bisikletlerle ilgili açıklama yapan belediye yetkilileri, halka gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür etti. Neredeyse tükenme noktasına gelen bisikletlerden edinmek isteyenler yetişkin bisikletlerini 375 TL’den, Çocuk bisikletleri ise 200 TL’den satın alabilecek.

 

Belediyeden ödeme kolaylığı ve destek

Yetişkin bisikletlerinin 75 TL’lik ilk taksitini Gönyeli Belediyesi karşılarken, yurttaşlar geriye kalan 300 TL’yi dört taksitte ödeyebiliyor. 

Çocuk bisikletleri ise 200 TL’den satışa sunuluyor ve ilk taksit olan 40 TL yine Gönyeli Belediyesi tarafından karşılanıyor. Çocuk bisikletleri için yurttaşlar geriye kalan 160 TL’yi 4 taksitte ödeyebiliyor.