Sarıyer Belediyesinden Nezaket Ziyareti

Sarıyer Belediyesi Asbaşkanı Hüseyin Coşkun ve belediye meclis üyeleri, Belediyeler Birliği Başkanı ve Gönyeli Belediyesi Başkanı Ahmet Y. Benli’ye nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Eğitim çalışması amacıyla KKTC’de bulunan Sarıyer Belediyesi Asbaşkanı Hüseyin Coşkun ve belediye meclis üyelerinden oluşan bir heyet, bugün (27.04.2016) Belediyeler Birliği Başkanı ve Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli’yi ziyaret etti.

 

Gönyeli Belediyesi Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen ziyarette Sarıyer Belediyesi Asbaşkanı Hüseyin Coşkun adada bulunmaktan dolayı mutluluklarını dile getirdi. Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Y. Benli ise Türkiye’deki belediyelerle daha çok bilgi alışverişi yapmak adına ziyaretin önemli olduğunu söyledi.

 

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli kabulde yaptığı konuşmada KKTC’de belediyeciliğin henüz genç olduğunu ancak gerek Türkiye’de gerekse Avrupa’da yapılan temaslarla bu genç yapıya tecrübe kazandırmaya çalıştıklarını belirtti.

 

Konuşmaların ardından ise Sarıyer Belediyesi Asbaşkanı Hüseyin Coşkun ile Gönyeli Belediye Başkanı arasında plaket takdimi yapıldı.

 

Gönyeli Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi