‘Gönyeli'de hizmet kalitesi yükselmeye devam edecek’

Evsel atıkların çok daha düzenli temizlenmesi yönünde çöp kamyonu filosunu yenileyen Gönyeli Belediyesi, kente 3 yeni çöp kamyonu kazandırdı.

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, Gönyeli’deki dönüşümün çağdaş kent sorumluluğu ile sürekli ileriye taşındığını belirterek,  "Ne hizmet veriyorsak daha kalitelisini vermek için kararlılık ve özveriyle çalışıyoruz" dedi.


Gönyeli Belediyesi, köyden kente dönüşüm sürecinin tamamlanmasının ardından, hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla yatırımlarını hızlandırdı.
Bir yandan şehircilik projeleri ile dönüşümü sürdüren belediye, araç altyapısını da yenilemeye devam ediyor.
Temizlik hizmetinin yerel yönetimler için ‘olmazsa olmaz’ olduğu açıklanırken, evsel atıkların daha titizlikle temizlenmesi yönünde çöp kamyonu filosunu yenileyen Gönyeli Belediyesi, kente 3 yeni çöp kamyonu kazandırdı.
Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın, Gönyeli’deki dönüşümün çağdaş kent sorumluluğu ile sürekli ileriye taşındığını belirterek,  "Ne hizmet veriyorsak daha kalitelisini vermek için kararlılık ve özveriyle çalışıyoruz. Gönyeli’de hizmet kalitesi yükselmeye devam edecek" dedi.

‘Tüm hizmetlerin daha kalitelisi’

Gönyeli Belediyesi, temizlik hizmetlerinin çok daha çağdaş bir şekilde yapılması için çalışmalarını sürdürüyor.

Gönyeli’yi üç bölgeye ayrılarak yapılan kapsamlı temizlik seferberliği sonrasında, bu kez kente kazandırılan 3 yeni çöp kamyonu ile kentteki evsel atıkların daha düzenli toplanması hedefleniyor.
“Köyden kente dönüşümü başaran ve altyapı yatırımlarını tamamlayan Gönyeli, çağdaş kentimizin hizmet kalitesini çok daha ileriye taşımaya devam edecektir” diyen Ahmet Yalçın Benli, bir belediyenin en temel görevinin ‘temizlik’ olduğu gerçeğini hiçbir zaman akıllarından çıkarmadıklarını söyledi.
Temizlik hizmetinin en ileri ülkelerle eş olmasını istediklerini anlatan Ahmet Yalçın Benli, bundan sonraki dönemde çağdaşlığın gereği olan çevre ve sosyal projelerini çok daha çağdaş yapmak için kolları sıvadıklarını belirtti.


“En temiz kent, daha temiz kent olacak”

Tüm bu adımların hizmet kalitesinin artırılmasına yönelik çalışmalar olduğunu kaydeden Benli, " Gönyeli’de her yıl kapsamlı temizlik ve bakım çalışmaları yapılmaktadır. Bütün sokaklar rutin olarak süpürülmekte ve temizlenmektedir. Çöp konteyneri yıkama hizmeti düzenli olarak gerçekleşmektedir. Gönyeli'de bahçe atıkları için çekirge hizmeti dediğimiz servis de görevini rutin sürdürmektedir. Yine evsel atıkların temizlenmesi yönünde önemli bir hassasiyetimiz vardır, bu nedenle, araç filomuz yenilenmiştir. Gönyeli en temiz kenttir, daha temiz olacak" şeklinde konuştu.
 

 

Gönyeli Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi