Gönyeli’de çocuklar hünerlerini sergiledi

SAM Seramik Sergisi 17 Kasım Salı günü saat 17:00’de Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Y. Benli tarafından Gönyeli’deki SAM Merkezi’nde açıldı.

Gönyeli Sosyal Aktiviteler Merkezi’nde çocuklara yönelik seramik kurslarında çocuklar eserlerini sergiledi. Çamurla bütünleşen, hayallerini estetik bir düşünceyle somutlaştıran çocuklar, eserlerini sanatseverlere ve sevdiklerine sundu.

SAM Seramik Sergisi 17 Kasım Salı günü saat 17:00’de Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Y. Benli tarafından Gönyeli’deki SAM Merkezi’nde açıldı.Gönyeli SAM’da çocuklara yönelik gerçekleştirilen seramik kursları açılan sergi ile meyvelerini sergiledi.
Eğitmenleri Semral Öztan gözetiminde seramik sanatını öğrenen, çamurla bütünleşen, hayallerini estetik bir düşünceyle somutlaştıran çocuklar, eserlerini heyecanla sergilerken sergi sırasında Gönyeli Sam minikleri İpek İkinci eğitmenliğinde piyano dinletisi sundu.


 

Sergi 26 Kasım’a kadar sürecek
 

Çocuklar, kurslarda yapmış olduğu seramikleri 17 Kasım Salı günü açılısını Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Y. Benli’nin yaptığı sergide sanatseverlere ve sevdiklerine sundu.

 

Gönyeli Belediyesinden yapılan açıklamaya göre sergiyi ziyaret etmek isteyen sanatseverler için çocukların emekleri 26 Kasım’a kadar saat 08.00-15.30 ve 17.00-19.00 arasında Gönyeli Sosyal Aktivite Merkezinde sergilenmeye devam edecek.
 

 

 

Gönyeli Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi