Gönyeli’de çocuklar hünerlerini sergileyecek

Gönyeli Sosyal Aktiviteler Merkezi’nde çocuklara yönelik seramik kursları, eserlerin sergilenmesi ile taçlanacak

Gönyeli Sosyal Aktiviteler Merkezi’nde çocuklara yönelik seramik kursları, eserlerin sergilenmesi ile taçlanacak; çamurla bütünleşen, hayallerini estetik bir düşünceyle somutlaştıran çocuklar, şimdi eserlerini sergilemenin heyecanını yaşıyor

SAM Seramik Sergisi 17 Kasım Salı günü saat 17:00’de Gönyeli’deki SAM Merkezi’nde


Gönyeli Belediyesi Sosyal Aktiviteler Merkezi (SAM) resimden müziğe, fotoğrafçılıktan tiyatroya pek çok alanda kentin sosyal yaşamına katkı sağlarken, eğitimler sonrasında ortaya çıkan üretimlerle de dikkat çekiyor.

 

Gönyeli SAM’da çocuklara yönelik gerçekleştirilen seramik kursları meyvesini verdi.
Eğitmenleri gözetiminde seramik sanatını öğrenen, çamurla bütünleşen, hayallerini estetik bir düşünceyle somutlaştıran çocuklar, şimdi eserlerini sergilemenin heyecanı içerisinde olacak.


Çocuklar, kurslarda yapmış olduğu seramikleri 17 Kasım Salı günü yer alacak sergide sanatseverlere ve sevdiklerine sunacak.

 

17 Kasım’da
 

Eğitmen Semral Öztan yönetiminde bir süredir devam eden çalışmalar ile çocuklar hem zanaatla ilgili yeni beceriler öğrenirken hem de sanatsal eğitim alıyor.


Serginin açılışı 17 Kasım Salı günü saat 17:30’da Sosyal Aktivite Merkezi’nde yapılacak, ayrıca sergide Gönyeli Sam minikleri İpek İkinci eğitmenliğinde piyano dinletisi de sunacak. 


Gönyeli Belediyesi’nden yapılan açıklamada tüm sanatseverler sergi açılışına davet edildi.

 

 

Gönyeli Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi