Gönyeli SAM’da İngilizce kurslarına devam

Gönyeli Sosyal Aktivite Merkezi, Gönyeli halkının eğitim ve kültür alanındaki kişisel gelişimine katkı sağlamak amacıyla bu dönemde de ‘İngilizce kursları’nı sürdürecek. 

Gönyeli Sosyal Aktivite Merkezi, Gönyeli halkının eğitim ve kültür alanındaki kişisel gelişimine katkı sağlamak amacıyla bu dönemde de ‘İngilizce kursları’nı sürdürecek. İngilizce kurslarının yeni dönemde de yer alacağını açıklayan Gönyeli Sosyal Aktiviteler Merkezi (SAM), yeni kayıtların kabul edildiğini duyurdu. Eğitmen Kezban Aksoy yönetiminde devam eden İngilizce kurslarında, yetişkinlere İngilizce’yi en alt seviyeden başlayarak öğretilmesi hedefleniyor.

 

Haftada iki gün Gönyeli Belediyesi’nden yapılan açıklamaya göre yetişkinlere özel İngilizce Kursu ile İngilizce diyalog kurarak konuşmaya dayalı interaktif kursların devam edeceği ifade edildi. Daha önce başlayan kurslar ise kaldığı aşamadan devam edecek. Kurslar her hafta Salı ve Cuma günleri 17.30 ile 18.30 saatleri arasında Gönyeli Sosyal Aktivite Merkezinde yapılıyor.

 

Gönyeli SAM’a kayıt ve detaylı bilgi için 05338253255 nolu telefondan ulaşılabiliyor.

 

 

Gönyeli Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi