Benli: "Sizlerin arasında olmak gurur veriyor"

Gönyeli Belediyesi, “Belediyeniz Size Geliyor” başlığı altında ilk etkinliğini Soylu Sokak Parkı’nda yaptı, belediye yönetimi ile bölge sakinleri bir araya geldi.

Benli: “Sizler her zaman bizlere geliyor, taleplerinizi dile getiriyorsunuz. Belediye ekiplerimiz her gün, her an sizlere yüksek bir hayat kalitesi sunmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kez yönetim kadromuzla birlikte sizlerle gelmek, bir arada olmak istedik

“Belediyeniz Size Geliyor” etkinliğinin ilkinde, yurttaşlar hem sosyal bir ortamda kaynaştı, hem de Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli ve şube sorumlularına beklenti, düşünce ve sorunlarını aktarma fırsatı buldu.

 


Gönyeli Belediyesi, “Belediyeniz Size Geliyor” başlığı altında ilk etkinliğini Soylu Sokak Parkı’nda yaptı, belediye yönetimi ile bölge sakinleri bir araya geldi.


Gönyeli’nin tüm bölgelerinde tekrarlanması hedeflenen etkinliğin ilki yoğun ilgi gördü.
Yurttaşlar, Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli ve şube sorumlularına beklenti, düşünce ve sıkıntılarını aktarma fırsatı buldu.

‘Sizi dinlemeye devam edeceğiz’

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli yaptığı kısa konuşmada, amaçlarının yurttaşın ayağına giderek onları dinlemek ve sosyal bir etkinlikte, bir aile ortamı içerisinde samimi bir kaynaşma yaratmak olduğunu söyledi.

Benli, “Sizler her zaman bizlere geliyor, taleplerinizi dile getiriyorsunuz. Belediye ekiplerimiz her gün, her an sizlere yüksek bir hayat kalitesi sunmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kez yönetim kadromuzla birlikte sizlerle gelmek, bir arada olmak istedik. Sizlerin arasında olmak hepimize gurur veriyor” diye konuştu.

Koro dinletisi
 

Kokteylli buluşmada Gönyeli Yükseliş Korosu sahne aldı,  Akustik Trio Grubu keman dinleti sundu, katılımcılara ikramda bulunuldu. Yaşlılara Hizmet Birimi’nin engelli ya da yaşlı yurttaşların ulaşımını da sağladığı etkinlik, samimi bir ortamda gerçekleşti.


Gönyeli Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi’nden yapılan açıklamada, etkinliğin, şeffaf ve katılımcı yönetim anlayışının bir yansıması olduğu belirtildi.
Gönyeli’nin farklı bölgelerinde hem sosyal bir buluşma, hem de Gönyeli Belediyesi yönetimi ile yurttaşın yüzleşmesinin hedeflendiği anlatılan açıklamada, “İlk etkinliğin sonuçları, yurttaşların beklenti ve talepleri değerlendirilerek, bundan sonraki etkinlikler için de gerekli hazırlıklar yapılacak. Bir sonraki etkinlikle, Gönyeli’nin bir başka bölgesinde, başkanımız ve belediye yönetimimiz yine yurttaşlarla birlikte olacak” görüşüne yer verildi.

 

 

Gönyeli Belediyesi  Basın ve Halkla İlişkiler Birimi