Gönyeli Yenikent'te Alışveriş Coşkusu

Gönyeli Yenikent esnafı 8 Kasım 2014’te alışveriş şenliği düzenledi. Gönyeli Belediye Bulvarı'nda gerçekleştirilen alışveriş şöleninde vatandaşlar gönüllerince alışverişin keyfini yaşadı.

  1. Gönyeli Yenikent Alışveriş Şenliği 8 Kasım 2014 Cumartesi gün boyu Gönyeli Belediye Bulvarı'nda gerçekleştirildi.

 

Gönyeli Yenikent'te alışveriş coşkusu

 

Gönyeli Yenikent esnafı 8 Kasım 2014’te alışveriş şenliği düzenledi. Gönyeli Belediye Bulvarı'nda gerçekleştirilen alışveriş şöleninde vatandaşlar gönüllerince alışverişin keyfini yaşadı. Saat 10:00'da başlayan ve İktisat Bank, Faisal İslamic Bank, Armar Group, Direm ile Onan Ltd'in sponsorluğunda yapılan 1. Gönyeli Yenikent Alışveriş Şenliği gece saat 22:00'ye kadar devam etti.

 

Çocuklar gönüllerince eğlendi

1. Gönyeli Yenikent Alışveriş Şenliği'ne Gönyelili vatandaşlar sabahın erken saatlerinden itibaren yoğun ilgi gösterdi. Çocuklarıyla alışveriş şenliğine katılan aileler alışveriş keyfini Gönyeli Belediye Bulvarı'nda yaşadı. Alışveriş şenliğinin en mutluları ise çocuklar oldu. Bulvar üzerinde çeşitli yerlere kurulan oyun parklarıyla aileler alışveriş yaparken çocuklar da oyuncaklarla vakit geçirdi. Palyaço ve yüz boyama etkinlikleri ile gönüllerince eğlenen çocuklar şenlikte keyifli saatler yaşadı. Ünlü dj'ler de gün içerisinde çeşitli yerlerde vatandaşları güncel şarkılarla eğlendirdi.

 

İndirimler yüzleri güldürdü

Gün boyu süren şenlikte bir çok mağazada indirimler yaşandı. Vatandaşlar firma ve mağazaları gerçekleştirdiği ciddi indirimlerle diledikleri gibi alışveriş fırsatı buldu. Gönyelili vatandaşlar bu tür şenliklerin daha sık yapılmasını istedi. Bölge esnafı ise vatandaşların alışveriş şenliğine ilgisinden memnun kaldı.

 

Katkı koyanlar

Gönyeli Yenikent Alışveriş Şenliği'ne katkı koyan firmalar şöyle: Mado, Fancy Babe, Soobe, Top Point, Chicco, Baby Kingdom, Armar Group, Cake and Cake, Pamucuk, Guess, BFB Computer, Hatty Lingerie, Ceyo, Faik Sönmez, Lora, Bellagio, Mertcihan Trading, Yatmaz Trading, Süslü, St. Hillarion, Gönyeli Döviz, La Gardenya, Memduh Erdal, Flower Station, Nazal Kuyumcu, Baby's Room,Krayolan ve Beauty City ve Macline.