Benli’den kadın personele kutlama

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, 8 Mart Kadınlar Günü nedeniyle Gönyeli Belediyesi’nin kadın personelini kutladı.

Benli’den kadın personele kutlama

 

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, 8 Mart Kadınlar Günü nedeniyle Gönyeli Belediyesi’nin kadın personelini kutladı. Kadın çalışanları teker teker gezerek Kadınlar Gününü kutlayan Benli, koza işinden el yapımı çiçek dağıttı. Benli, karanfil yerine bu yıl Kanser Hastaları Derneği’ne yardım olması için koza işinden el yapımı çiçek satın alarak kadınlara dağıttıklarını söyledi. Ayrıca koza işinden el yapımı çiçeğin yanı sıra kadın çalışanlara, Gönyeli’de bulunan Sevil Kuaför ve Semra Kuaför’den fön çektirme hizmeti hediye etti.

Benli: Kadınlar toplum için önemli

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli belediyedeki kadın personeli gezerken yaptığı konuşmada toplum için kadınların öneminin büyük olduğunu belirterek yetkililerin kadınların sorunlarının sadece özel günlerde değil her zaman eğilmesi gerektiğini söyledi. Ülkede kadına şiddet konusunda çalışmalar yapıldığını bildiğini bunun genişletilmesi için ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını söyledi.