Toplam 14 yeni derslik

Gönyeli Belediyesi ve Eğitim Bakanlığı’nın üstlendiği proje kapsamında tamamlanan 6 yeni derslik bu yıl öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim almasına yardımcı olacak.

Gönyeli İlkokulu’na yeni öğretim yılına hazır

Toplam 14 yeni derslik

Gönyeli İlkokulu Pazartesi başlayacak olan yeni öğretim yılı için hazırlıklarını tamamladı. Gönyeli Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi’nden yapılan açıklamada yapımı bu yaz boyunca süren 6 dersliğin de tamamlanarak ilkokul yönetimine teslim edildiği bildirildi. Gönyeli Belediyesi ve Eğitim Bakanlığı’nın üstlendiği proje kapsamında tamamlanan 6 yeni derslik bu yıl öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim almasına yardımcı olacak.

Benli: “Eğitim insana yapılacak en önemli yatırımdır”

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli yaptığı açıklamada Gönyeli’nin tek ilkokulu olan Gönyeli İlkokulu’na yapılan yatırımların önemine değinerek eğitime yapılan yatırımların insana yapılacak en önemli yatırım olduğunu söyledi. Gerek yönetim felsefesi gerek yasal zorunluluklar açısından eğitim kurumlarına yatırımdan yana olduklarını belirten Benli, bunu bu projelerle ispatladıklarının altını çizdi.

Toplam 14 derslik

Daha önceden bitirilen 8 dersliğin yanında bu son etapta bitirilen 6 derslikle birlikte ilkokula 14 yeni derslik kazandırıldı. Gönyeli İlkokulu’nun büyük ölçüde yenilenmesi anlamına gelen projelere her yıl devam edileceği açıklandı.