Buca Belediyesi’nden Ziyaret

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, ziyaretlerde bulunmak için adada bulunan Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı ve heyetini kabul etti.

Gönyeli Belediye Hizmet binasında gerçekleştirilen ziyarette konuşan Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı, Gönyeli’de bulunmaktan memnuniyet duyduklarını belirtirken Gönyeli Belediyesi ile birçok ortak noktalarının ortaya çıktığını ifade etti. Her türlü işbirliğine hazır olduklarını da Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Benli’ye sunan Tatı, bundan sonraki dönemde birlikte bir çok sosyal etkinlik ve işbirliği yapabileceklerini kaydetti.

 

Benli: “İşbirliği yapmaktan mutluluk duyarız”

 

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli ise kabulde yaptığı konuşmada Buca Belediyesi’nin ziyaretinden duyduğu mutluluğu dile getirdi. Özellikle bilgi birikimi ve tecrübe paylaşımı açısından işbirliğinin önemine vurgu yaptı. İşbirliğinden memnuniyet duyacaklarını da sözlerine ekleyen Benli, Buca heyetinde muhtarların da bulunmasının kendisini mutlu ettiğini belirtti. Belediyecilikte muhtarların rolünün büyük olduğunu kaydeden Benli, halkı daha iyi anlamak için muhtarların bir köprü görevi gördüğünü kaydetti. Görüşmenin ardından karşılıklı olarak anı hediyeleri verildi.