Halk Dansları Start Aldı..

18. Uluslararası Gönyeli Belediyesi Halk Dansları ve Kültür Sanat Festivali’nin Halk Dansları Bölümü Coşkuyla Start Aldı.

Gönyeli’de 2 Temmuz saat 19.45’de kortej yürüyüşüyle başlayan festivalde, yabancı ülkelerden gelen ekiplerin ve Gönyeli Belediyesi ekibinin halk dansları gösterileri yalçın park’ta coşkuyla izlendi.

18. Uluslararası Gönyeli Belediyesi Halk Dansları ve Kültür Sanat Festivali’nin ikinci gününde ekipler ülkelerini en iyi şekilde temsil ederek kendi kültürlerini yoğun izleyici topluluğuna yansıtmak için kültürel oyunlarını sergilediler festivale katılan Bulgaristan, Togo, Endonezya, Hindistan ve Türkiye ekipleri ile Gönyeli Belediyesi Halk Dansları ekibi izleyenler tarafından alkışlarla ödüllendirildi.

 

Sırada Gripin konseri

 

Son dönemde şarkıları dillerden düşmeyen Gripin grubu festivalde yer alacak. “Aşk Nerden Nereye” şarkısı ile müzik listelerini alt üst eden grup, canlı performansları ile bu kez Gönyeli’nin konuğu olacak.

Gripin’in muhteşem performansı ücretsiz olarak 04 Temmuz Perşembe gecesi 21.30’da Gönyeli N’Joy Cafe’de olacak.

 

Festival’in Kalan Günlerdeki Detaylı Program ise şöyle:

04 Temmuz 2013, Perşembe (Gönyeli Yenikent – N’JOY)

  • 21:30Konser – Gripin (Limasol Türk Kooperatik Bankası Sponsorluğunda)

 

 

05 Temmuz 2013, Cuma (Gönyeli Yalçın Park)

  • 21:00Halk Dansları Gösterileri  ve Kapanış Seramonisi ( Togo Halk Dansları Ekibi Gösterisi, Gönyeli Belediyesi Halk Dansları Ekibi Gösterisi, Bulgaristan Halk Dansları Ekibi Gösterisi,  Endonezya Halk Dansları Ekibi Gösterisi, Hindistan Halk Dansları Ekibi Gösterisi, Türkiye Halk Dansları Ekibi Gösterisi) – Türkiye İşbankası Sponsorluğunda