Gönyeli Belediyesi Başkanlık Koltuğuna Cemre Kara Geçti

 

Gönyeli ilkokulu öğrencileri, öğretmenleri eşliğinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Y. Benliyi ziyaret etti.

 

Benli, gelen çocukların bayramını kutlayarak onlara geleceğin yöneticileri olacaklarını hatırlatarak makamını geçici süreliğine Cemre Kara’ya devretti.

 

Ziyaret sırasında Cemre Kara kısa süreli makam değişikliğinde; okulu için dev Atatürk bayrağı, Türkiye Cumhuriyeti ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti bayrağı istemekle işe başladı. Daha sonra ise Gönyeli İlkokulu için yeni derslikler yapılacağı sözü veren Benli’den dersliklerle ilgili son bilgileri alarak öğretmenlerine ve okul arkadaşlarına bu bilgileri aktardı.

 

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Y. Benli, kendisinin de bir eğitmen olduğunu ve çocuklara, eğitime önem verdiğini vurgulayarak öğrencilere ve öğretmenlere ziyaretten dolayı teşekkür ederek, geleceğin yöneticilerinin şimdiki çocuklar olacağını belirtti ve bir işi yapmaya inanmanın o işi yapabilmenin en büyük aşaması olduğunu dile getirerek ziyarette bulunan öğrencilere ve öğretmenlere hediyeler dağıtarak koltuğunu yeniden Cemre Kara’dan devraldı.