Kursiyerler sertifikalarına kavuştu

Sosyal Aktivite Merkezi’nde yıl boyunca kursunu tamamlayan kursiyerler sertifikalarını aldı. Fotoğrafçılık ve Bisiklet kursu kursiyerleri kurslarını başarıyla tamamlamış olmanın gururunu yaşadı.

Gönyeli Belediyesi Sosyal Aktivite Merkezi, Gönyeli halkının kültür, sanat ve sporu yaşam biçimi haline dönüştürmesi amacıyla gerçekleştirdiği projelerini sürdürüyor.  
 
Gönyeli halkına birçok sanat ve sportif kurslarıyla hizmetlerini devam ettiren Sosyal Aktivite Merkezi’nin kursiyerleri gerçekleştirdikleri çalışmalarının meyvelerini toplamaya başladı. 
 
Gönyeli Sosyal Aktivite Merkezi Fotoğrafçılık kursiyerleri ve Bisiklet Kursiyerleri kurs süresince yaptıkları çalışmalar neticesinde sertifikalarını geçen Salı günü düzenlenen törenle aldı. Kursiyerler kursları bitirmenin mutluluğunu yaşadı. 
 
Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli de bu geceye katılarak kursiyerlerin mutluluğuna şahit ve ortak oldu.
 
Sertifikalar verildi
Sosyal Aktivite Merkezi’nde yıl boyunca kursunu tamamlayan kursiyerler sertifikalarını aldı. Fotoğrafçılık ve Bisiklet kursu kursiyerleri bu gecede kurslarını başarıyla tamamlamış olmanın gururunu yaşadı.
 
Arman Ratip alkış topladı
Sergi açılışı öncesinde saat 18:00’da ülkenin önemli sanatçılarından Arman Ratip piyano dinletisi sundu. Ardından ise Bisiklet Kursu Sertifika Töreni yapıldı. Ayrıca, 18.30’da Gönyeli SAM Fotoğrafçılık Kursu Sertifika Töreni de yapıldı.
 
Sertifika törenlerin Gönyeli SAM Fotoğrafçılık Kursu Eğitmeni Buket Özatay ve Bisiklet Kursu eğitmeni Taçam Gökbörü de birer konuşma yaptı.
 
Özatay konuşmasında kurslara katılan ve başarıyla tamamlayan tüm kursiyerlerini tebrik ederek, fotoğraftan hiçbir şekilde uzak kalmamalarını diledi. 
 
Bisiklet Kursu Eğitmeni Taçam Gökbörü ise Bisikletli Gönyeli adı altı da bir çalışma başlattıklarını ifade ederek Gönyeli’de bisiklet alışkanlığını daha da geliştirmek adına çalışmalarının devam edeceğini söyledi.
 
Benli: İnsan odaklı projelerimiz sürecek
Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Benli konuşmasında çocukların yüzünde mutluluğu gördüğünde kendisinin de mutlu olduğunu ifade ederek çocukları mutlu etmeye devam edeceklerini söyledi. 
Benli, insan odaklı projelerin devam edeceğini ifade ederek, çevre ve sosyal projeler noktasında çalışmalar yaptıklarını söyledi. 
Benli, park projelerinin sürdüğünü söyleyerek bunun yanı sıra caddelerin yenilenmesi noktasında yeni gelişmelerin ve anlaşmaların olduğunu belirtti. Benli, cadde projelerine dört buçuk milyon TL para harcadıklarını kaydederek ne hizmet veriyorlarsa hep daha kalitesini verme çabasında olacaklarını söyledi.
Bisikletin Gönyeli’de daha fazla kullanılması noktasında bir çok adım attıklarını kaydeden Benli, bisikletin daha sağlıklı daha sosyal bireyler demek olduğunu söyledi.