Gençlik Festivali için Benli’den anlamlı teşekkür

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Benli, Lefkoşa Polis Müdürlüğü’nü ziyaret etti..

On binlerce gencin izlediği Gönyeli Gençlik Festivali’nin hiçbir üzücü gelişme yaşanmadan, huzur ve güvenlik içerisinde tamamlandığını belirten Ahmet Y. Benli, Lefkoşa Polis Müdürlüğü’nü ziyaret ederek teşekkür etti.


Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, Lefkoşa Polis Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, Gönyeli Gençlik Festivali’ndeki katkıları için teşekkür etti.


Lefkoşa Polis Müdürü Yüksel Öğmen ve kurmayları ile görüşen Benli, polisin ülkenin huzur ve güvenliği için özveriyle çalıştığını belirterek, takdirlerini paylaştı. Lefkoşa Polis Müdürlüğü’nde yer alan görüşmede Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Y. Benli, her zaman işbirliği yapmaktan mutluluk duyduğu polislerimiz için Öğmen’e teşekkür etti.

 

“Festivalimiz huzur ve güvenlikle tamamlandı”

 

On binlerce gencin izlediği Gönyeli Gençlik Festivali’nin güvenlik kısmının hiçbir üzücü olay yaşanmadan, huzur içerisinde tamamlandığını belirten Ahmet Y. Benli, bu sonuçta polisin rolünün de önemli olduğunu anlattı.


Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, polislerimizin özverili çalışması nedeniyle festivalde herhangi bir güvenlik sorunu yaşanmadan festivali tamamladıklarını ifade etti. Benli, Lefkoşa Polis Müdürlüğü ile Gönyeli Belediyesi’nin ortak çalışma ve işbirliğini geliştirme noktasında bundan sonraki dönemde de yakın olacağını ifade ederek tekrardan Lefkoşa Polis Müdürü Yüksel Öğmen başta olmak üzere tüm polis görevlilerine sevgilerini iletti.


Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, açıklamalarının ardından Lefkoşa Polis Müdürü Yüksel Öğmen’e hediye takdiminde bulundu.


Lefkoşa Polis Müdürü Yüksel Öğmen ise yaptığı açıklamada Gönyeli Belediyesi’nin gerek trafik gerekse adli konularda Lefkoşa Polis Müdürlüğü ile işbirliğinde hep iyi niyetli olduğunu, bundan sonra da bu işbirliğinin devamı için çalışmaların süreceğini kaydetti.

 

Gönyeli Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi