Kapsamlı Temizlik Çalışmaları Gazi Mustafa Cahit Sokak’ta Tamamlandı

Gönyeli adım adım temizlenmeye devam ediyor

 *Temizlik kampanyasında toplam 4 dozer, 4 kamyon, 3 çekirge tipi kamyon, 3 traktör, yol ve kaldırım olmak üzere 2 süpürge aracı, 1 çöp konteyner yıkama aracı ve 40 kişilik temizlik elemanı çalışıyor.

 *Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, ülkedeki en kapsamlı temizlik kampanyasının başladığını ve kenti, yıllık bakıma aldıklarını belirtti, “Bu süreçte Gönyeli’de yaşayan herkesin işbirliği önemlidir” dedi.

 Gönyeli Belediyesi kenti kapsamlı bakıma aldı, temizlik kampanyası devam ediyor.

Kent temizliğini “Geleneksel” olarak iki bölgede planlayan Gönyeli Belediyesi, çalışmalarına yoğun şekilde devam ediyor.

Gönyeli’nin yüzde 55’ine tekabül eden kısmın temizliğini belediyenin kendi temizlik ekibi üstlenirken, geriye kalan yüzde 45’lik kısmı için çıkılan ihaleyi ise Mehmet Pastırmacı şirketi kazanmıştı.

Temizlik kampanyasında toplam 4 dozer, 4 kamyon, 3 çekirge tipi kamyon, 3 traktör, yol ve kaldırım olmak üzere 2 süpürge aracı, 1 çöp konteyner yıkama aracı ve 40 kişilik temizlik elemanı çalışmaktadır.

Gönyeli Belediyesi, her yıl olduğu gibi yine “Genel Bakım ve Kapsamlı Temizlik Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, ülkedeki en kapsamlı temizlik kampanyasını her yıl Gönyeli’de tekrarladıklarını belirterek, “Bu sadece bir temizlik kampanyası değil, kentin, yıllık bakıma alınmasıdır” diye konuştu.

Tüm sokakları rutin olarak yıl boyunca temizlenen Gönyeli kentinde, evsel atıklar düzenli toplanıyor, çöp konteynerleri yıkanıyor. Gönyeli kenti merkezinden en uzak ara sokağına kadar yıllık genel bakımdan geçiriliyor.

Benli, kapsamlı temizlik kampanyası dışında ana caddeleri sık periyotlarda, ara sokakların da 2 haftada bir süpürüldüğünü, temizliğin yıl boyunca sürdüğünü anımsattı.