Kamuoyuna Duyurulur

Bir siyasi partimizin, toplantı mekânı olarak Gönyeli Belediyesi’ni kullandığı yönünde  kamuoyunu yanlış bilgilendiren ve yönlendiren kimi iddialar hakkında açıklama yapmak ihtiyacı doğmuştur…

 Bir siyasi partimizin, toplantı mekânı olarak Gönyeli Belediyesi’ni kullandığı yönünde  kamuoyunu yanlış bilgilendiren ve yönlendiren kimi iddialar hakkında açıklama yapmak ihtiyacı doğmuştur.

Söz konusu toplantı Gönyeli Belediyesi Konferans Salonu’nda yer almıştır.

Gönyeli Belediyesi Konferans Salonu, kentimiz ve bölgemizdeki sivil toplum örgütleri, dernekler, siyasi partiler, kurum ve kuruluşlar ile amatör topluluklara hizmet vermek, demokrasimizin unsuru tüm bu gruplara çağdaş bir ortam sağlamak amacıyla hizmete açılmıştır.

Gönyeli Belediyesi Konferans Salonu’nun modern bir yatırımla yapım amacı tam da böylesi toplantılara ev sahipliği üzerine konumlanırken, bunu bir ‘hizmet’ değil adeta ‘suç’ gibi kamuoyuna sunmak isteyen çevrelerin tavrı son derece üzücüdür.

Gönyeli Belediyesi Konferans Salonu bugüne kadar pek çok farklı siyasi parti, dernek ve kurumumuza ev sahipliği yapmış, Gönyeli Belediyesi de bu hizmeti sunmaktan gurur duymuştur.

Belediye konferans salonumuz bundan sonra da ayrımsız tüm siyasi partiler, birlikler, dernekler, sendikalar, amatör ve gönüllü gruplara hizmet vermeye açıktır.

Hedefimiz, konferans salonumuzun teknoloji ve diğer altyapı imkânlarını geliştirerek, daha iyi hizmet verecek bir noktaya taşımaktır.

Yerel yönetimlerin en başta gelen görevlerinden biri de siyasi ya da sivil toplum kuruluşlarına toplantı ya da etkinliklerini yapabileceği ortamlar sunmaktır.

Kamuoyunun bilgisine getirir, saygılar sunarız.

Gönyeli Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi