Hem Çocuklar Hem de Aileler Kaynaştı

Gönyeli SAM bünyesinden faaliyet gösteren Paten Kursu kursiyerleri aileleri ile birlikte piknikte bir araya geldi.

Gönyeli Sosyal Aktivite Merkezi bünyesinde gerçekleştirilen kurslar arasında yer alan ve yaş sınırı gözetmeksizin çalışmalarını sürdüren Paten Kursu etkinliklerine devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Gönyeli Yalçın Park’ta Paten Kursu’na katılan kursiyerler için kaynaşma amaçlı bir piknik organize edildi. Yapılan piknikte yaklaşık bir buçuk yıldır eğitim gören paten kursiyerleri ve aileleri birbirleriyle kaynaşma fırsatı buldu.

Sosyal Aktivite Merkezi bünyesinde yapılan Paten Kursu’nda eğitmenlik görevi yapan Akan Zeki etkinlikten yaptığı konuşmadan ilk etapta 4-14 yaş gruplarıyla eğitimlere başladıklarını belirterek, paten sporunun sağlıklı kalabilmek adına en güzel sporlardan biri olduğunu ifade etti.

Benli: “İnsan odaklı projelerimiz devam edecek”

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli ise etkinlik ile ilgili yaptığı açıklamada Gönyeli’de insan odaklı projelerin bundan sonraki sürede de daha fazla önem kazanacağını söyledi. Çocukların sosyal ve sportif faaliyetlerde neşe dolu saatler geçirmesinin oldukça keyif verdiğini ifade ederek, bu etkinliklerin ailelere sunulması esnasında ailelerin de kaynaşmasının önemli olduğunu söyledi. Etkinliklerin belediye başkanı olarak kendisini mutlu ettiğini kaydeden Benli, hedeflerinin daha çok sosyal sorumluluk projesi ve daha çok gülen insan yaratmak olduğunu belirterek, Gönyeli’deki insanların gülmesi ile kendi yüzlerinin de güleceğini ifade etti.

Gönyeli SAM’a kayıt ve detaylı bilgi için 05338253255 nolu telefondan ulaşılabiliyor.

Gönyeli Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi