Gönyeli’de Yaşlılara Özel İlgi

Gönyeli Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği ve yaşlıların hem moral olarak hem de kültür açısından iyi yerlere gelmesi için yaptığı yaşlılar için geziler bu yıl da yapıldı.

BU YIL DA UNUTULMADI:Gönyeli Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği ve yaşlıların hem moral olarak hem de kültür açısından iyi yerlere gelmesi için yaptığı yaşlılar için geziler bu yıl da yapıldı. Yaşlılara hizmet birimi üyeleri ülkenin dört bir tarafında gönüllerince eğlendiler.

Gönyeli’de yaşayan yaşlı vatandaşların daha iyi, daha kaliteli bir hayat sürmesini amaçlayan Gönyeli Belediyesi, yaşlılara karşı görevlerini aksatmadan yerine getiriyor.

Gönyeli Belediyesi Sağlık Şubesi bünyesindeki Yaşlılara Hizmet Birimi, periyodik aralıklarla düzenlediği eğlence gezileri çerçevesinde bu yılda kayıtlı üyelerini Yeşilırmak, Karpaz, Larnaka, Limasol ve Trodos’a götürdü.

Geziler sistemli olarak düzenlendi

Yaşlılara Hizmet Birimi’nden verilen bilgiye göre, geziler gruplar halinde 3 hafta boyunca 5 farklı bölgeye düzenlendi.

Gönyeli Belediyesi Yaşlılara hizmet birimi, Gezilerin yanı sıra, birim, üyelerine periyodik olarak evde sağlık kontrolleri, bahçe temizliği, ev bakımı, acil ihtiyaçların giderilmesi ile bazı sağlık hizmetleri sunuyor.

Benli: Bu bizim için gurur
Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Y. Benli, Gönyeli Belediyesi bünyesinde 950’e yakın üyeye hizmet veren Yaşlılara Hizmet Birimi’nin faaliyetlerinden büyük keyif aldıklarını ve gurur duyduklarını söyleyerek “Bu buluşmalarda hem anılar canlanıyor, hem dostluklar pekişiyor” dedi

Üyeler memnun kaldı

Gönyeli Belediyesi Sağlık Şubesi bünyesindeki Yaşlılara Hizmet Birimi’nin, sağladığı hizmetten yararlanan üyeler, Gönyeli Belediyesi’ne teşekkür ederek, yaşlılık dönemlerinde kendilerini hiç yalnız bırakmayan Yaşlılara Hizmet Birimi personeline de teşekkür etti. Yeşilırmak, Karpaz, Larnaka, Limasol ve Trodos’a giden üyelerin mutlulukları adeta gözlerinden okunuyordu.

Gönyeli Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi