Gönyeli’de Sokak ve Kaldırım Temizliği için Yeni Yatırım

Gönyeli’nin temizlik araç filosuna, yollar ve kaldırımlar için bir süpürge aracı daha katıldı

 

Gönyeli Belediyesi’nin ülkenin en güçlü belediye yapısına sahip olduğunu ifade eden Ahmet Yalçın Benli, her dönem önlerindeki en önemli hedeflerden birinin “daha temiz bir Gönyeli” olduğunu belirtti.

 

Gönyeli Belediyesi, temizlik hizmetlerinde en fazla takdir toplayan sokakların ve kaldırımların düzenli olarak süpürülmesine yönelik yeni yatırımlar yaptı.

Hizmet kalitesini daha da ileriye taşımak için çalışan Gönyeli Belediyesi araç filosuna yollar ve kaldırımlar için bir süpürge aracı daha kattı.

Gönyeli Belediyesi’nden yapılan açıklamada, belediyenin yeni bir süpürge aracını filosuna kattığı belirtildi, “Her gün kaldırım ve sokaklarımızı temizlemeye devam edeceğiz. Çöp konteynerlerini yıkama ve diğer temizlik hizmetlerimiz de sürecektir” dendi.

 

 

“Tertemiz bir kent”

 

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, temizlik ve hijyeni önemsediklerini, bu yönde sürekli yatırım yaptıklarını belirterek, “Her türlü eleştiri ya da uyarıyı da anında değerlendiriyor, gerekli tedbirleri alıyoruz. Bizlerin görevi sorunlara çözüm üretmektir” diye konuştu.

Gönyeli Belediyesi’nin ülkenin en güçlü belediye yapısına sahip olduğunu ifade eden Benli, her dönem önlerindeki en önemli hedeflerden birinin “daha temiz bir Gönyeli” olduğunu belirtti, günlük temizlik hizmetlerinin yanı sıra bu yıl da kenti kapsamlı bakıma aldıklarını anımsattı.

“Ne hizmet veriyorsak daha kalitelisini vereceğiz” politikasıyla hareket ettiklerini anımsatan Ahmet Yalçın Benli, cadde dönüşüm projeleri dahil pek çok ciddi altyapı yatırımına rağmen, kendileri için temizlik hizmetlerinin en önde geldiğini sözlerine ekledi.

 

Gönyeli Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi