Gönyeli’de hizmet kalitesi artıyor

Gönyeli Belediyesi, hizmet kalitesini artırmak için araç filosuna Çöp Konteyneri Yıkama Aracı’nı dâhil etti.

 Gönyeli Belediyesi’nden temizlik hizmetlerinin artırılması ve Gönyeli’nin ülkenin en temiz kenti olmayı sürdürmesi nedeniyle bir hizmet daha. Gönyeli Belediyesi araç filosuna kattığı Çöp Konteyeri Yıkma Makinesi ile çevreye karşı duyarlılığını sürdürüyor.

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli ise konuyla ilgili yaptığı açıklamada köyden kente dönüşüm hedefinin adada ilk olarak Gönyeli’de tamamlandığını belirterek yeni hedefler için çalışmalara başladıklarını söyledi.

Yeni hedeflerini; hizmet kalitesinin artırılması, insana yönelik sosyal projeler ve çevreyle ilgili projeler olarak açıklayan Benli, Gönyeli’nin ülkenin en temiz kenti olduğuna vurgu yaptı. Gönyeli’nin ülkenin en temiz kenti olmayı sürdürmesi için temizlik hizmetlerini artırdıklarına dikkat çeken Benli, “bugün Gönyeli, en ücra köşesine kadar yıllık temizlikten geçirilen, bütün sokakları süpürülen ve çekirge hizmetlerinin programlı yapıldığı tek kenttir” diye konuştu.

Benli, Gönyeli kentinin bu ayrıcalıklarının yanına bir ayrıcalık daha eklediğini kaydederek, artık çöp konteynerlerinin Gönyeli’de yeni güçlü teknolojik makinelerle yıkanacağını söyledi. Benli, “Gönyeli her geçen gün diğer kentlerden ayrılmaya yıldızlaşmaya devam edecektir. Çünkü Gönyeli halkı bunu hak ediyor. Biz bunu başta Gönyeli halkı ve diğer paydaşlarımızla birlikte başardık. Gönyeli halkına, tüm paydaşlarımıza ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” diyerek sözlerini tamamladı.