Gönyeli çok daha temiz

YÜZDE 85’İ TAMAMLANDI
Gönyeli kenti yine kapsamlı bakımdan geçti, 4 ay boyunca her gün, her saat temizlendi, ilaçlandı, kamyonlarca çöp ve moloz toplandı. Kentteki kapsamlı temizliğin yüzde 85’i tamamlandı.

BAŞKANDAN ÖZEL İLGİ
Gönyeli’de her yıl yapılan temizlik kampanyasını Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Benli bu yıl da yakından izledi, halktan işbirliği talebini dile getirdi: Temiz tutalım, belediyemizi uyaralım, standartlarımıza sahip çıkalım.

YIL BOYUNCA TEMİZLİK
Tüm sokakları rutin olarak yıl boyunca temizlenen Gönyeli kentinde, evsel atıklar düzenli toplanıyor, çöp konteynerleri yıkanıyor. Gönyeli kenti merkezinden en uzak ara sokağına kadar yıllık genel bakımdan geçiriliyor.

Gönyeli Belediyesi’nin her yıl yaptığı kapsamlı temizlik kampanyası yine fark yarattı, kent bir uçtan bir uca bakımdan geçirildi.
Gönyeli’nin daha temiz olması için her gün çalışan Gönyeli Belediyesi çalışanları ve özel ekipler, kapsamlı bakım kapsamında kamyonlarca çöp ve moloz topladı, 4 ay boyunca kesintisiz temizlik yaptı.
Bugüne kadar Gönyeli’nin yüzde 85’inin temizlendiği ifade edilirken en kısa sürede tüm temizlik kampanyasının tamamlanması bekleniyor.

Temizlik kampanyasında toplam 4 dozer, 4 kamyon, 3 çekirge tipi kamyon, 3 traktör, yol ve kaldırım olmak üzere 2 süpürge aracı, 1 çöp konteyner yıkama aracı ve 40 kişilik temizlik elemanı çalıştı.

“Temizlik ve bakım hep sürecek”

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, ülkedeki en kapsamlı temizlik kampanyasının tamamlanma aşamasına geldiğini belirterek, yoğun yağışların ardından bu yıl çok daha ciddi bir çalışma yapıldığını ifade etti.
Tüm yurttaşlardan Gönyeli’deki temizliğin korunması yönünde işbirliği isteyen Başkan Ahmet Benli, “Gönyeli’nin yüksek standartlarına sahip çıkalım, kaçak yapılaşmaya sırt dönelim, belediyemizi uyaralım” dedi.

Belediye – Özel işbirliği

Gönyeli’nin yüzde 55’ine tekabül eden kısmın temizliğini belediyenin kendi temizlik ekibi üstlenirken, geriye kalan yüzde 45’lik kısmı için Mehmet Pastırmacı’nın şirketinden hizmet alımı yapılıyor.

Tüm sokakları rutin olarak yıl boyunca temizlenen Gönyeli kentinde, evsel atıklar düzenli toplanıyor, çöp konteynerleri yıkanıyor. Gönyeli kenti merkezinden en uzak ara sokağına kadar yıllık genel bakımdan geçiriliyor.

 

Başkandan özel ilgi

Gönyeli’de her yıl yapılan temizlik kampanyasına Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Benli, bu yıl gerek yaptığı ziyaretlerle gerekse incelemelerle ciddi önem veriyor. Gönyeli’nin yıl boyunca temiz olmasını istediklerini belirten Benli, “Yüksek yaşam standartlı kent hedefimize hem cadde dönüşümleri, hem de sosyal aktivitelerle ilerliyoruz. Engelsiz bir kent, bisikletli bir Gönyeli ve yüzü gülen insanlar istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

Gönyeli Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi