Gönyeli Belediyesi’ne Üstün Hizmet Ödülü

Gönyeli Belediyesini ziyaret eden Tüketiciler Derneği, Gönyeli Belediyesine “Üstün Hizmet Ödülü” Plaketini takdim etti.

Tüketiciler Derneği, bu yıl yaptıkları üstün hizmetlerden dolayı Gönyeli Belediyesine “Üstün Hizmet Ödülünü” sundu.

Gönyeli Belediyesini ziyaret eden Tüketiciler Derneği, Gönyeli Belediyesine “Üstün Hizmet Ödülü” Plaketini takdim etti.

Ziyaret sırasında Tüketiciler Derneği Başkanı Hasan Yılmaz Işık yaptığı açıklamada, insanlara sağlıklı tüketim çevresinin yaratılmasında Belediyelerin denetimlerinin etkin bir rol oynadığını belirterek, her yıl dünya tüketiciler gününde tüketicilere hizmet veren belediyeleri de yaptıkları hizmetten dolayı ödüllendirmekte ve bu yolla onlara teşekkür etmekteyiz dedi. Bu bağlamda Yerel belediyeler arasında gözle görülecek kadar önde gelen Gönyeli Belediyesi’nin alt yapı konusunda ve diğer konularda göstermiş olduğu insan sağlığı açısından çok önemli çalışmalardaki başarılarından dolayı üstün hizmet belgesini bu yıl Gönyeli Belediyesine veriyoruz diyerek sözlerini tamamlarken Gönyeli Belediye Başkanı Benli’ye tekrar teşekkür etti.

 

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Y. Benli ise böyle bir ödüle layık görüldüğü için tüm çalışma arkadaşları adına Tüketiciler Derneği Başkanı Yılmaz Işık’a teşekkür etti.  “Gönyeli halkının sağlığı için gerekli olan etkenleri belirleyip bunların üzerine gittik, çok büyük bir kısmını tamamlamış durumdayız ve topluma hizmet ederek çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

BENLİ: Yeni hedeflerimizi belirleyip daha hızlı daha iyi hizmetler sağlamak için çalışmalarımızı hızlandırdık

Çevre ile ilgili projeleri de hızlandırarak Gönyeli’nin çevre düzenleme master planının tamamlanmış olduğunu söyleyen Benli,  Sağlığından kültürüne, psikolojik danışmanlıktan insan sağlığına kadar tüm hizmetlerimizin artarak devam edecektir dedi.

Gönyeli Belediye Başkanı Y. Ahmet Benli, “Ödülümüz alkıştır, bu alkışı bizden esirgemeyen Tüketiciler Derneğine teşekkür ederim, bundan sonra daha da heyecanlı çalışacağız, Gönyeli halkı ve çalışma arkadaşlarım adına bu plaketi alıyorum” diyerek sözlerini noktaladı.