Gönyeli Belediyesi’nden Emekli Olan Personele Kokteylle Veda

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, kente 25 yıl hizmet verdikten sonra emekliye ayrılan Ömer Özboran, Çetin Karaokçu ve Hüseyin Çoban’a düzenlenen kokteyle teşekkür plaketi sundu.

Benli, belediye emekçilerinin, yerel yönetim anlayışları içerisinde en önemli odaklardan biri olduğunu belirterek, emekliye ayrılan üç personelin köyden kente geçiş sürecindeki gelişime de tanıklık ettiklerini söyledi.

Gönyeli Belediyesi, uzun yıllar boyunca hem Gönyeli kentinin hizmet kalitesinin ilerlemesi için çalışan, hem de belediyeye emek veren üç personeli için bir veda kokteyli düzenledi.
Gönyeli’ye uzun yıllar hizmet verdikten sonra emekliye ayrılan üç personele, Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli tarafından plaket verildi.
Gönyeli Belediyesi Hizmet Binası’nda yer alan kokteylde duygusal anlar da yaşandı.
Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli kokteylde yaptığı konuşmada emekliye ayrılan Ömer Özboran, Çetin Karaokçu ve Hüseyin Çoban’a ayrı ayrı teşekkür etti.

‘Dönüşüme tanıklık ettiler’

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, belediye emekçilerinin, yerel yönetim anlayışları içerisinde en önemli odaklardan biri olduğunu belirterek, emekliye ayrılan üç personelin köyden kente geçiş sürecindeki gelişime de tanıklık ettiklerini söyledi.
Gönyeli’deki dönüşümde Ömer Özboran, Çetin Karaokçu ve Hüseyin Çoban’ın emeklerinin de önemli olduğunu belirten Ahmet Yalçın Benli, “Çok daha güç koşullarda belediyemize hizmet veren üç değerli arkadaşımıza teşekkür ediyor, emeklilik yaşamlarında da huzur ve mutluluk diyoruz” dedi.

25 yıl hizmet verdiler

“Bu üç değerli dostumuz, hem Belediye tecrübelerine hem de Gönyeli Belediyesi’nin ilerleme sürecine değer katmışlardır” diyen Ahmet Yalçın Benli, kente hizmet eden herkesin kendileri için son derece önemli olduğunu söyledi.
Benli, “Belki farklı düşündüğümüz günler de oldu, ortak mutlulukları yaşadığımız, birlikte sevindiğimiz dönemler de… Tüm bu dinamik süreç içerisinde Gönyeli’ye 25 yıl hizmet ettiler. Ben kendilerine önce şahsım sonra da Gönyeli halkı adına teşekkür ediyorum” dedi.
Belediye personeli de emekliye ayrılan Ömer Özboran, Çetin Karaokçu ve Hüseyin Çoban hakkında görüşlerini aktararak, teşekkürlerini sundu.
Emekli olan personellerde belediyeye, bu anlamlı organizasyon nedeniyle teşekkürlerini iletti.
“Acı, tatlı günleri birlikte yaşadık, 25 yılı geride bıraktık, kentimize hizmet edebilmişsek ne mutlu” diyen Ömer Özboran, Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli’ye de kente kattığı değerlerden dolayı teşekkürlerini sundu.

Gönyeli Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi