Gönyeli Belediyesi yaşlılara Kıbrıs’ı gezdirdi

5 FARKLI NOKTAYA GEZİ: Gönyeli Belediyesi yaşlılara hizmet noktasında her yıl gerçekleştirdiği kültürel gezilerini bu yıl da yaptı. Nisan ayından itibaren her hafta, 5 farklı bölgeye düzenlenen kültürel gezilerle yaşlılar Karpaz’dan Yeşilırmak’a Larnaka’dan Limasol’a tüm ülkeyi gezdi

 

HER ŞEY YAŞLILAR İÇİN: Gönyeli Belediyesi Yaşlılara Hizmet Birimi, gezilerin yanı sıra, birim üyelerine periyodik olarak evde sağlık kontrolü, berber ve kuaför hizmeti, bahçe temizliği, doğum günü kutlaması ve acil ihtiyaçların giderilmesi gibi pek çok hizmet sunuyor.

 

Altyapısını tamamlamış, insan odaklı yerel yönetim anlayışını en üst seviyeye getirmek adına çalışmalarını sürdüren Gönyeli Belediyesi, yaşlıların hayat kalitelerini üst seviyeye çekmek ve mutlu bir yaşlılık geçirmelerini sağlamak amacıyla birçok etkinlik gerçekleştiriyor.

Gönyeli Belediyesi gelenekselleşmiş kültür gezilerini bu yıl da sürdürdü. Yaşlılar Karpaz’dan Yeşilırmak’a Larnaka’dan Limasol’a tüm ülkeyi gezdi.

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Y. Benli, Gönyeli Belediyesi bünyesinde 1432 üyeye hizmet veren Yaşlılara Hizmet Birimi’nin faaliyetlerinden büyük keyif aldıklarını ve gurur duyduklarını ifade ederek yaşlıların kaliteli zaman geçirmesi noktasında ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

5 farklı noktaya gezi

Yaşlılara Hizmet Birimi’nden verilen bilgiye göre, geziler gruplar halinde Nisan ayından itibaren her hafta 5 farklı bölgeye düzenlendi.

Gönyeli Belediyesi Yaşlılara Hizmet Birimi, gezilerin yanı sıra, birim üyelerine periyodik olarak evde sağlık kontrollü, berber ve kuaför hizmeti, bahçe temizliği, doğum günü kutlaması ve acil ihtiyaçların giderilmesi gibi pek çok hizmet sunuyor.

 1432 üyeye hizmet

Yaşlılara Hizmet Birimi’nden yapılan açıklamada 1432 üyeye hizmet verdiklerini ifade ederek verilen hizmetlerden büyük keyif duydukları belirtildi.

Yaşlılara evde rutin kontrol olan şeker tansiyon kontrollerinin yapıldığı ifade edilirken yaşlıların Gönyeli Belediyesi ekipleri tarafından doğum günlerinde ziyaret edilerek yaşlıların mutlu edilmeye çalışıldığı kaydedildi.

Yaşlılara belediye hudutları içerisinde bulunan anlaşmalı kuaförler aracılığıyla saç kesimi boyanması ve bakımı gibi hizmetler de veriliyor.

 Üyeler mutlu

Gönyeli Belediyesi Sağlık Şubesi bünyesindeki Yaşlılara Hizmet Birimi’nin, sağladığı hizmetten yararlanan üyeler, Gönyeli Belediyesi’ne teşekkür ederek, kendilerini yalnız bırakmayan personele de teşekkür etti.

Gönyeli Belediyesi sorumluluk üstlenerek yaşlıları bu kültürel gezilerle hayata bağlamak adına özveri ile çalışmalarını sürdürüyor.

Gönyeli Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi