Gönyeli Belediyesi 8. Çocuk Şenliği Dopdolu Geçti

Bu yıl 8’incisi düzenlenen Gönyeli Belediyesi Çocuk Şenliği, Gönyeli Belediyesi eski hizmet şubesinden Yalçın Park’a yapılan kortej yürüyüşüyle başladı.

 Bu yıl 8’incisi düzenlenen Gönyeli Belediyesi Çocuk Şenliği, Gönyeli Belediyesi eski hizmet şubesinden Yalçın Park’a yapılan kortej yürüyüşüyle başladı. Oldukça renkli görüntülere sahne olan kortejin ardından Yalçın Park’ta saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.  Şenliğin açılış konuşmasını ise Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Benli yaptı.

Şenlikte, Gönyeli İlkokulu, Gönyeli Fazıl Plümer Anaokulu, Neşe Yuvam, Junior’s Home, Gymnastbase Studio, Minik yıldızlar, Fogem, Minik Dahiler KKTC Cimlastik Federasyonu ve Nev Spor salonu gösteriler sunarken; çocuklar, ücretsiz balon dağıtımı, çizgi film karakterlerinin animasyon gösterileri, yüz boyaması, izaz-ikram ve oyuncaklar ile eğlenceli vakitler geçirdi. Ardından ise katılımcılara teşekkür plaketleri verildi.

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Y. Benli, şenliğin açılışında yaptığı konuşmada, 1 Haziran Çocuk günü çerçevesinde 8 yıldır düzenledikleri çocuk şenliğiyle çocukları kaynaştırmayı, arkadaş, dost olmalarını ve sosyalleşmelerini sağlamayı amaçladıklarını belirtti.

Benli, etkinliğe katılarak kendilerine güç veren okullara ve ekiplere teşekkür etti.