Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, Malatya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti.

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, Malatya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti.

Benli, “Hem iade-i ziyaret gerçekleştirdik, dost belediye başkanımız geçtiğimiz ay bizleri onurlandırmıştı, hem de çok yararlı temaslar yaptık” dedi. Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Yardımcılığı görevini de sürdüren Selahattin Gürkan’a Malatya’daki sıcak evsahipliği için teşekkür eden Ahmet Yalçın Benli, “İşbirliğimizden, dayanışmamızdan ve deneyimlerimizi paylaşmaktan son derece mutluyuz” şeklinde konuştu.

 

Tüfenkçi ile de görüştü

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Y. Benli, Türkiye’nin eski Gümrük ve Ticaret Bakanı, Adalet ve Kalkınma Partisi Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi ile de bir araya geldi. Benli ziyareti şöyle değerlendirdi: “Sayın milletvekili, Malatya ziyaretinde bizlere yakın ilgi göstermiştir. Umarım, önümüzdeki günlerde, Gönyeli’mizdeki yeni projelerinin tanıtımında yine buluşacak, dostluğumuzu ve işbirliğimizi ilerleteceğiz. Ortak hedefimiz insanımıza daha iyi hizmet sunmak, bunun için güç birliği yapmak, deneyimlerimizi birleştirmektir. Sayın Bülent Tüfenkçi’ye ilgisi, dostluğu, işbirliği için teşekkür ediyoruz.”

Gönyeli Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi