Benli, Şampiyon Basketbolcuları Ağırladı

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, Kuzey Kıbrıs’ta İlkokul Küçükler Kız Basketbol Birinciliği’nde şampiyonluk elde eden Gönyeli İlkokulu Küçük Kız Basketbol Takımı sporcularını, Okul Müdürü Rauf Öztüccar’ı ve antrenörleri Ahmet Karaoğlan’ı kabul etti.

Benli, küçük kız basketbol takımını başarılarından dolayı kutlarken, 23 Şubat’ta Antalya’da katılacakları Türkiye Küçükler Basketbol Yarı Final Birinciliği’nde başarılar diledi.

Benli ziyarette, çocukların özgüveninin gelişmesi için sosyal faaliyetlerin ve sporun çok önemli olduğuna dikkat çekerek, ellerinden gelen katkıyı yapmaya devam edeceklerini belirtti.

Benli: Böyle başarılardan gururlanıyorum

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli ziyarette yaptığı konuşmada geçtiğimiz günlerde tenisçilerin kendisini ziyarete geldiğini ifade ederek bu tür başarılarda Gönyeli isminin duyuran sporcularla gururlandığını kaydetti.

Kıbrıslı Türk sporcuların artık dünyada spor yapabilmeye başladığını kaydeden Benli, başarıların devamı için belediye olarak ellerinden gelen desteği yapacaklarını da kaydetti. Benli, çocuklarda öz güven çok önemlidir. En değerli varlıklarımız çocuklarımızın, okullardaki sosyal faaliyetler ve spor faaliyetleri ile öz güveninin artması toplum açısından çok önemlidir” dedi.

Karaoğlan: Desteklerden dolayı teşekkür ederiz

Gönyeli İlkokulu Kız Basketbol Takımı Antrenörü Ahmet Karaoğlan, süreç içerisinde Başkan Benli ile görüşmeler yaptıklarını ve başkanın kendilerine hiçbir zaman hayır demediğini ifade ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Gönyeli Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Birimi