Benli Genç Şampiyonları Kabul Etti

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Yalçın Benli, 2016-2017 yılında Genç Erkekler Süper Kupa Şampiyonu olan Yükseliş Hentbol İhtisas Spor Kulübü sporcuları, antrenörü ve başkanını kabul etti.

Gönyeli Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen ziyarette Yükseliş Hentbol İhtisas Spor Kulübü Başkanı Turgut Bürüncük, Başkan Benli’ye kendilerini kabul ettikleri için teşekkür ederek belediyenin spora ve sporcuya yaptığı desteklerin ülke sporu için önemli olduğuna vurgu yaptı.

Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Benli ise gençlerin gelişiminde sporun çok büyük önemi olduğunu ifade ederek çocukların spor ile büyümesinin ileriki nesiller için hayati önem taşıdığını belirtti.

Benli, şampiyon olan kadroda bulunan gençleri teker teker kutlayarak şampiyonluk nedeniyle hediye takdim etti.

Benli ziyaret sırasında, Gönyeli Belediyesi’nin temel sorunlarını aşmış bir belediye olması nedeniyle insana yatırım yapmaya başladıklarını kaydederek, gençlere bu süre zarfında daha fazla kaynak ayıracaklarını belirterek, insan odaklı projelerin başında gençlere yönelik projelerin bulunduğunu söyledi. Gönyeli’nin daha çok tercih edilen yaşam yeri olması için çaba harcadıklarını belirten Benli, insan odaklı projelerle bunu yapacaklarını belirtti.